www.SZKOLENIAwUSA.com

Kogo można spotkać w chicagowskiej Szkole Life Coachów? Oprócz mnie :), bo jakby nie było prowadzę tam zajęcia, bardzo wielu interesujących ludzi. Każdy przychodzi do szkoły ze swoją historią, doświadczeniami i światopoglądem. Kobiety i mężczyźni w różnym wieku. Najmłodsi mają po dwadzieściakilka lat a najstarsi po siedemdziesiąt. Osoby w związkach i single. Z długim stażem małżeńskim i po rozwodzie. Rodzice i bezdzietni, z wykształceniem uniwersyteckim i zawodowym, z doskonałą, ale i z bardzo słabą znajomością języka angielskiego. Mimo tych wszystkich różnic łączy ich wspólny mianownik – są ludźmi barwnymi, z pasjami lub fascynującymi zainteresoaniami, szukający w życiu czegoś więcej niz tylko fizycznej wygody. Ludzie, kierujący się takimi wartościami, które pozwalają im jeszcze długo po ukończeniu szkoły pielęgnować wzajemną przyjaźń.

Jeśli ktoś z was jest ciekawy ludzi i świata to bez wahania mogę zaprosić na zajęcia w Instytucie Neurolingwistyki i Life Coachingu.

W tym roku kilkunastoosobowa grupa studentów składała się z biznesmenów, artystów, lekarzy, projektantów mody, matek, modelek, informatyków i ludzi, którzy z życia rodzinnego uczynili pasję. Między innymi w klasie, z którą pożegnałam się zaledwie kilka dni temu na zakończeniu roku szkolnego, mieliśmy takie perełki, jak chociażby Beatę Czajkowską, właścicielkę Domu Mody Eweline B., z którego krecje trafiają na Galę Oscrową, rozdanie Złotych Globów czy do mieszkańców Hollywood. W kreacjach, które wyszły ze storzonej przez nią pracowni, występują m.in. Angelina Jolie, Beyonce, Lady Gaga, Lara Stone, Margot Robbie, Julianne Moore i wszystkie inne gwiazdy, których zdjęcia w sukniach z pracowni EwelineB, załozonej i prowadzonej od 12 lat przez naszą Beatkę, umieszczam w załączniku do tego posta.

Kolejną osobą, o której chcę napisać jest Kasia Wilkosz, która nie tylko jest świetnym life coachem, ale również pisze monodramy, których wymowa daje wiele do myślenia.

Adam Jabłoński, polski manager w firmie FIBARO, działającej na całym świecie, o którym napiszę w osobnym poście.

W końcu Boguś, który bedąc lekarzem medycyny jest również współwłaścicielem farmaceutycznej międzynarodowej spółki medycznej działającej w Szwajcarii. To właśnie on jest autorem znanego i cenionengo już niemal na całym świecie medykamentu o wymownej nazwie NOSE.

Edward jest taksówkarzem. W czasie zajęć w rocznej szkole life coachingu w wieku 66 lat zaczął malować obrazy. Głównie daje wyraz swojemu talentowi w abstrakcji. Po niespełna roku jego dzieła już można kupić m.in. w jednej z najbardziej prestiżowych londyńskich galerii sztuki działającej online.

Asia Czakoń zajmuje się tworzeniem biżuterii ze szlachetnych kamieni i srebra. Trudne życiowe doświadczenia sprawiły, że dzisiaj jej – jak sama mówi – anielskie skrzydła są o wiele mocniejsze, dzięki czemu mogą unieść nie tylko ją, ale i innych ludzi, którym pomaga.

Marynia Macko w przeszłości wygrała walkę o życie z okrutnym nowotworem. Dzisiaj maluje, pisze i działa na rzecz zwierząt. W przyszłości zamierza zostać lekarzem weterynarii.

Ania Niebrzydowski to nie tylko niezwykle mądra młoda dziewczyna, ale również piękna kobieta, od lat pracująca jako modelka. Jej życie zawodowe to studia fotograficzne znakomitych fotografów. Swego czasu została wybrana Miss Playboya. Niezwykle wrażliwa i dobra dziewczyna, która zaraziła nas wszystkich swoją ogromną miłością do gotowania.

Marylka Adam w wieku dwóch lat stała się sierotą. Długo musiała liczyć tylko na siebie, co nie odebrało jej ciepłego usposobienia. Dzisiaj jest mamą pięciorga cudownych dzieci a w ostatnim dniu szkoły pokazała nam jak świetnie radzi sobie z ważącym 10 funtów hulahopem:).

To tylko kilka postaci składających się na kilkunastoosobową grupę studentów Chicagowskiego Instytutu Neurolingwistyki i Szkoły Life Coachów. O pozostałych napiszę w kolejnym poście.
Często spotykam się z narzekaniami Polaków z Chicago na brak możliwości poznania ciekawych ludzi. Może zamiast marudzić warto wybrać się do miejsca, gdzie tacy ludzie bywają. Co więcej, spędzają tam cały rok, wzajemnie sie inspirują, wspierają i zawiązują piękne przyjaźnie trwające przez długie lata. Absolwenci, którzy kilka dni temu wyszli ze szkoły life coachów, nie wyobrażają sobie juz życia bez siebie. A ja nie wyobrażam sobie życia bez nich.

Jeśli chcesz poznać interesujących ludzi, poznać osoby gotowe wzajemnie się wspierać, marzysz aby dzielić czas z ludźmi o nietuzinkowych zainteresowaniach – pomyśl o zapisaniu się na kurs w naszej szkole.

Daj sobie szansę!
Zapraszam.

Anna Barauskas

Możesz również lubić:

www.SZKOLENIAwUSA.com
Wyprawa do Lasu Hobbitów
www.SZKOLENIAwUSA.com
Zrobieni w Balona
www.SZKOLENIAwUSA.com
Zakończenie Roku 2017