Poznaj Instrukcję Samego Siebie
POZNAJ INSTRUKCJĘ SAMEGO SIEBIE
Rozpoczęcie:
September 24, 2017
12:00 pm
Koniec:
September 24, 2017
3:30 pm
Wydarzenie już się odbyło.

„Podczas seminariu dowiesz się w jakim stopniu zapoznanie się z NLP coachingiem może pomóc Ci w stawaniu się tym, kim zawsze chciałeś być.”

My, ludzie, świetnie radzimy sobie z obsługą komputera, mikrofalówki, zmywarki, pralki, telewizora, ale niestety często nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z samym sobą. I nie powinno to dziwić, gdyż rodząc się tak naprawdę nikt z nas nie otrzymuje instrukcjo obsługi siebie.

W dzieciństwie rodzice, którzy sami nie posiadali swojej instrukcji obsługi wychowywali nas w sposób nieświadomy, wpajając nam własne wzorce zachowania, własne lęki i strach przed życiem. Gdy człowiek dorasta często przychodzi mu korzystać z pomocy psychologa, zdarza się, że i z pomocy psychiatry.

Będąc dorosłym człowiekiem niejeden z nas faszeruje się środkami farmakologicznymi w celu pokonania depresji, stanów lękowych i ogólnego poczucia beznadziei.

Dlaczego wydajemy setki dolarów na leki, które przynoszą tylko chwilowe ukojenie naszego egzystencjalnego bólu, dlaczego łatwiej jest nam zaufać psychologowi niż sobie samemu?

Dlaczego tak trudno dojść nam do prostego wniosku, że nasze życie i samopoczucie zależy tylko i wyłącznie od nas.

W momencie, gdy poznajemy instrukcję swojego dziania, gdy świadomie panujemy nad swoim mózgiem, mamy panowanie nad własnymi myślami, a co za tym idzie kierujemy swoimi emocjami – życie staje się o wiele prostsze, a przede wszystkim zaczynamy dostrzegać jego piękne strony.

TYM WŁAŚNIE JEST LIFE COACHING I NEUROLINGWISTYKA.

Zapraszamy do udziału w trzygodzinnym seminarium, podczas którego dowiesz się w jakim stopniu zapoznanie się z NLP coachingiem może wpłynąć na Twoją samoświadomość i pomóc Ci w stawaniu się tym, kim zawsze chciałeś być.

SEMINARIUM JEST BEZPŁATNE !!!

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REJESTRACJĘ

Sala wykładowa może pomieścić 50 osób. Jeśli  nie ma już miejsc na to seminarium – prosimy o zapisanie się w późniejszym terminie.

Rezerwacja zakończona