Parental Coaching - KURS ŚWIADOMEGO RODZICIELSTWA

DATA ROZPOCZĘCIA:   18 czerwca 2017

CZAS TRWANIA:  11am – 3pm

CENA: $120

ADRES:

Loyola University – SCHOOL OF LAW

Philip H. Corboy Law Center

25 E. Pearson Street

Chicago, IL 60611

Sala  105

„Na warsztaty Coaching Rodzicielski zapraszamy osoby, które dopiero planują powiększenie rodziny, jak i rodziców, dziadków i wszystkich, którzy już sprawują opiekę nad dziećmi.”

Niewielu przyszłych czy obecnych rodziców zdaje sobie sprawę, że zanim podejmie decyzję o posiadaniu dziecka, powinno w pierwszej kolejności zadać sobie pytania: „Czy potrafię je wychować? Czy jestem na tyle pewien siebie i świata, aby zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa?”. A nie: ”Czy mam dosyć pieniędzy na jego wychowanie czy kształcenie?”, bo to jest drugorzędne.

Do 5 roku życia w dziecku wyrabiają sie tzw. zalążki sprężystości emocjonalnej i to od nich będzie zależało czy w przyszłości dorosły, który wyrośnie z dziecka będzie sobie radził w zmieniających się sytuacjach życiowych. Od rodziców zależy czy te zalążki powstaną czy nie. Tymczasem pary decydując się na dziecko najczęściej biorą pod uwagę jedynie warunki materialne zamiast sprawdzić na ile ich warunki mentalne pozwalają im na wzięcie odpowiedzialności za powołanego na świat człowieka. Warsztaty zatytułowane Coaching Rodzicielski są odpowiedzią na szkoły rodzenia, do uczestniczenia w których praktycznie sprowadza sie przygotowanie do rodzicielstwa przyszłych matek i ojców. Dla mnie to wada w systemie. Mając obecny zasób wiedzy o rozwoju człowieka – przygotowanie do rodzicielstwa – nie powinno ograniczać się jedynie do nauki zmiany pieluch czy radzenia sobie z kolką.

Na warsztaty Coaching Rodzicielski zapraszamy zatem osoby, które dopiero planują powiększenie rodziny, jak i rodziców, dziadków i wszystkich, którzy sprawują opieke nad dziećmi. Program ten jest, bowiem, kluczem do opanowania umiejętności coachingu, czyli inspirowania rozwoju osobistego, stosowanego w relacjach z własnym dzieckiem. Prezentuje ona wykorzystywane w profesji coachingowej metody i techniki oraz narzędzia NLP, które sprawdzaja się najlepiej w codziennym kontakcie z naszymi podopiecznymi.

$120.00KUP TERAZ