www.SZKOLENIAwUSA.com

KURS ŚWIADOMEGO RODZICIELSTWA

CZAS TRWANIA: 

Tryb indywidualny. Kurs trwa 2h 7min. Dostęp wygasa po 7 dniach od momentu uzyskania dostępu.

LOKALIZACJA:

Zajęcia odbywają się w 100% przez internet – Szkoła Online

CENA:

$100  teraz tylko  $50 – (Cena obejmuje: kurs video).

„Na internetowy KURS ŚWIADOMEGO RODZICIELSTWA zapraszamy rodziców, dziadków i wszystkich, którzy sprawują opiekę nad dziećmi, jak i osoby, które dopiero planują powiększenie rodziny.”

DLA KOGO

Niewielu przyszłych czy obecnych rodziców zdaje sobie sprawę, że zanim podejmie decyzję o posiadaniu dziecka, powinno w pierwszej kolejności zadać sobie pytania: „Czy potrafię je wychować? Czy jestem na tyle pewien siebie i świata, aby zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa?”. A nie: ”Czy mam dosyć pieniędzy na jego wychowanie czy kształcenie?”, bo to, mimo że bardzo ważne, to jednak jest drugorzędne w stosunku do tego jakim człowiekiem stanie się w przyszłości nasz syn czy córka.

Do 5 roku życia w dziecku wyrabiają sie tzw. zalążki sprężystości emocjonalnej i to od nich będzie zależało czy w przyszłości dorosły, który wyrośnie z dziecka będzie sobie radził w zmieniających się sytuacjach życiowych. Od rodziców zależy czy te zalążki powstaną czy nie. Tymczasem pary decydując się na dziecko najczęściej biorą pod uwagę jedynie warunki materialne zamiast sprawdzić na ile ich warunki mentalne pozwalają im na wzięcie odpowiedzialności za powołanego na świat człowieka. Internetowy KURS ŚWIADOMEGO RODZICIELSTWA jest  odpowiedzią na szkoły rodzenia, do uczestniczenia w których praktycznie sprowadza się przygotowanie do rodzicielstwa przyszłych matek i ojców. Można uznać to za wadę w systemie. Mając obecny zasób wiedzy o rozwoju człowieka – przygotowanie do rodzicielstwa – nie powinno ograniczać się jedynie do nauki zmiany pieluch czy radzenia sobie z kolką.

Na internetowy KURS ŚWIADOMEGO RODZICIELSTWA zapraszamy zatem osoby, które dopiero planują powiększenie rodziny, jak i rodziców, dziadków i wszystkich, którzy sprawują opieke nad dziećmi. Program ten jest, bowiem, kluczem do opanowania umiejętności coachingu, czyli inspirowania rozwoju osobistego, stosowanego w relacjach z własnym dzieckiem. Prezentujemy metody i techniki oraz narzędzia psychologiczne, które sprawdzają się najlepiej w codziennym kontakcie z naszymi podopiecznymi oraz w budowaniu poczucia własnej wartości u dziecka.

$100.00 $50.00KUP TERAZ

REJESTRACJA/KUP TERAZ