Jak Osiągnąć Szczęście i Zadowolenie z Życia
JAK OSIĄGNĄĆ SZCZĘŚCIE I ZADOWOLENIE Z ŻYCIA
Rozpoczęcie:
February 19, 2017
12:00 pm
Koniec:
February 19, 2017
3:30 pm
Wydarzenie już się odbyło.

„Uczestnicy seminarium poznaja drgę prowadząca do słodkiego sukcesu, który oznacza kontrolę nad swoim zyciem i decydowanie o tym, co nadaje mu codzienny rytm.”

TOKSYCZNY SUKCES to zjawisko, które dotyka dziś niemal wszystkich. Taki „sukces”, nawet jeśli niesie ze sobą wzrost zamożności i rozwój, sprawia jednocześnie, że zarówno Ty, jak i osoby mieszkające i pracujące z Tobą, czujecie się przytłoczeni życiem, ignorowani i nieobecni duchem, a ponadto macie wrażenie, że brakuje Wam czasu na wspólne cieszenie się prostymi, lecz ważnymi przyjemnościami życia.

Bezpłatne szkolenie „Jak osiągnąć szczęście i zadowolenie z życia” jest kolejnym darmowym spotkaniem organizowanym przez Instytut Neurolingwistyki w Chicago, będącym niejako kontynuacją bezpłatnego seminarium POZNAJ INSTRUKCJE SAMEGO SIEBIE. Tym razem trenerka NLP Life Coachingu Anna Barauskas zapozna uczestników niedzielnego popołudnia z drogą prowadzącą do „słodkiego sukcesu”, który pojawia się wówczas, gdy przejmujemy kontrolę nad swoim życiem i decydujemy, co nadawać mu będzie codzienny ton i rytm oraz z kim będziemy je spędzać.

SEMINARIUM JEST BEZPŁATNE !!!

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REJESTRACJĘ

Sala wykładowa może pomieścić 50 osób. Jeśli  nie ma już miejsc na to seminarium – prosimy o zapisanie się w późniejszym terminie.

Event Not Found!