GRA SATORI

DATA ROZPOCZĘCIA:   10 grudnia 2017

CZAS TRWANIA:   12pm – 5pm

CENA: $50

ADRES:

Loyola University – SCHOOL OF LAW

Philip H. Corboy Law Center

25 E. Pearson Street

Chicago, IL 60611

Sala  105

„Grając w ‚Satori’, można uzyskać niezwykłą głębię zrozumienia własnego życia oraz tego, co dzieje się z nami w danym momencie.”

Gra Satori to niezwykle skuteczne narzędzie w porządkowaniu życia i stanowi element pomocny do uzyskania spokoju wewnętrznego i budowania wysokiej samooceny. Jest to gra planszowa, z której korzysta się podczas sesji grupowych pod okiem mentora i ma ona na celu wywoływać śmiech, przyczynić się do pogłębienia zrozumienia i wewnętrznego rozwoju oraz pomagać nam w osiąganiu oświecenia.

Będziesz zdumiony, widząc, że udział w grze ‚Satori’ rzeczywiście umożliwia ci wybaczenie samemu sobie oraz innym ludziom – osiągnięcie tego w taki sposób może wydawać się nieprawdopodobne. Po zakończeniu gry zapewne odczujesz ulgę oraz doznasz zupełnie nowego wymiaru wolności i wewnętrznego spokoju.

Grając w ‚Satori’, można uzyskać niezwykłą głębię zrozumienia własnego życia oraz tego, co dzieje się z nami w danym momencie. Dlatego też warto grać w nią wielokrotnie, szczególnie wówczas, gdy napotykamy trudności i pragniemy znaleźć odpowiedzi na dręczące nas pytania lub zyskać nową perspektywę.

Gra ujawnia wielkie pokłady mądrości – twojej własnej, rzecz jasna – ta zaś objawia się poprzez grę w zdumiewający sposób, który budzi zachwyt i inspiruje. Baw się więc, ucz i rozwijaj!

$50.00KUP TERAZ