ABC COACHINGU
ABC COACHINGU - KOMPENDIUM WIEDZY
Rozpoczęcie:
September 03, 2018
12:00 pm
Koniec:
September 03, 2018
3:30 pm
Wydarzenie już się odbyło.

Seminarium „ABC Coachingu” to sto osiemdziesiąt minut wypełnionych doskonałym humorem, głęboką refleksją i pytaniami, odpowiadając na które być może lepiej zrozumiesz siebie”.

Zapraszamy na bezpłatne seminarium prowadzone w niekonwencjonalnej formie. W ciągu trzech godzin usłyszycie kilkadziesiąt inspirujących historii przeplatanych z wierszami Jana Brzechwy oraz ich psychologiczną interpretacją, opowiedzianych przez wykładowców oraz absolwentów Instytutu Neurolingwistyki i Szkoły Coachingu. Dzięki temu lepiej zrozumiecie siebie i to czym jest life coaching oraz co możecie uzyskać studiując w The NeuroLinguistic Programming Training Institute of Chicago.

Seminarium „ABC Coachingu” to sto osiemdziesiąt minut wypełnionych doskonałym humorem, głęboką refleksją i pytaniami, odpowiadając na które być może lepiej zrozumiesz siebie, odnajdziesz sens życia i obierzesz konkretny kierunek na przyszłość. Dowiesz się czym jest akceptacja i poczucie własnej wartości oraz czym róźnią się one od pewności siebie. Jak radzić sobie z plotkami i jak zachować własną indywidualność. Sprawdzicie czy już znjadujecie się na drodze rozwoju osobistego czy może wciąż błądzicie na peryferiach satysfakcjonującego życia. W czasie tego wyjątkowego popołudnia prawdopodobnie pierwszy raz w życiu zdacie sobie sprawę z tego, że w sumie wiecie… niewiele i dlatego czas najwyższy, aby zacząć studiować „samego siebie”!!!

SEMINARIUM JEST BEZPŁATNE !!!

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REJESTRACJĘ

Sala wykładowa może pomieścić 50 osób. Jeśli  nie ma już miejsc na to seminarium – prosimy o zapisanie się w późniejszym terminie.

Rezerwacja zakończona