The Neuro-Linguistic Programming Training Institute of Chicago and School of Life & Business Coaching oprócz kursów stacjonarnych posiada w swojej ofercie także szkolenia internetowe „online”, które kieruje do Polaków z poza Chicago, czyli zarówno do tych mieszkających w USA, jak i w Polsce oraz innych częściach świata.

Nauka przez internet, bez potrzeby ruszania się z domu, daje Polakom ze starego kontynentu możliwość zdobycia umiejętności zawodowych, czyniących ich konkurencyjnymi na europejskim rynku pracy. Amerykańskie dyplomy uzyskiwane na zakończenie nauki w naszym instytucie mają rangę międzynarodowych i pozwalają pracować w zawodach, które obecnie przeżywają swój rozkwit w krajach europejskich, a szczególnie w Polsce, gdzie nastała „doba coachingu”, który zaczyna być standardem w firmach czy w zarządzaniu.

Za jedną sesję coachingu biznesowego, która trwa od godziny do czterech firmy w Polsce potrafią zapłacić od 1000 do 4000 a nawet 8000 zł. Początkujący coachowie – według businesscoachingmag.pl – obniżają koszt sesji do 500 zł. Pamiętaj, jednak, że bez względu na rynek na jakim będziesz funkcjonował,  czy na sytuację gospodarczą – ceni się przede wszystkim to, co jest wyjątkowe.

Tylko teraz 50% zniżki na SZKOŁĘ ONLINE!!!

Zastanów się nad tym z jakiego powodu chcesz być coachem. Chcesz być jednym z kilku tysięcy, który skończył przeciętną szkołę coachingu w Polsce i próbuje tego zawodu bo jest atrakcyjny? Czy masz ochotę już na wstępie zapewnić sobie lepszy start legitymując się amerykańskim certyfikatem szkoły coachingu znajdującej się w USA, czyli w kraju będącym kolebką tej profesji.  Tylko od Ciebie zależy, czy staniesz się wybitnym ekspertem w swojej dziedzinie, który zna swoją wartość. Zanim jednak zaczniesz jakąkolwiek praktykę musisz posiadać odpowiednie do tego uprawnienia. Nasz instytut i szkoła gwarantują Ci certyfikaty kraju, z którego wywodzą się najlepsi life coache na świecie a także oferuje międzynarodowe licencje czyniące Cię programistą neurolingwistycznym, który ma prawo do profesjonalnego wykorzystywania technik NLP m.in. w coachingu, a to bez wątpienia dodatkowy atut.

Dostępne Programy

Wybierz program dla siebie.

Tylko teraz 50% zniżki na SZKOŁĘ ONLINE!!!

NLP Master & Certified Coach – Online

NLP Practitioner – Online

NLP Practitioner + NLP Master & Certified Coach – Online