The Neuro-Linguistic Programming Training Institute of Chicago and School of Life & Business Coaching jest szkołą założoną z myślą o Polakach, którzy chcą kształcić się w USA w swoim rodzimym języku. Dotąd dla wielu osób mówiących głównie po polsku, bariera językowa stanowiła wystarczający argument, by przekreślić ich marzenia związane ze studiowaniem czy szkoleniem się za granicą. Nasz instytut to niepowtarzalna szansa dla wszystkich, którzy nie czują się wystarczająco pewnie, by uczestniczyć w wykładach i zajęciach dotyczących  terminologii z zakresu psychologii, neurologii oraz lingwistyki prowadzonych po angielsku, a chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat programowania neurolingwistycznego, life/business coachingu oraz otrzymać dyplom zaświadczający ukończenie szkoły w USA jak i uzyskać międzynarodową licencję pozwalającą na wykorzystywanie technik NLP, jak i praktykowanie life coachingu  na całym świecie.  Decydując się na naukę w naszym instytucie nie tylko zdobędziesz kwalifikacje do wykonywania wymarzonego zawodu, który często pokrywa się z życiową pasją naszych studentów, ale także gwarantujemy, że wszystkie Twoje certyfikaty i licencje będą w języku angielskim i potwierdzą ukończenie przez Ciebie amerykańskiej szkoły na terenie Stanów Zjednoczonych.

SZKOŁA STACJONARNA

Jak to możliwe? Otóż, zapisując się na kursy NLP Life Coachingu w innym ośrodku szkoleniowym, funkcjonującym na terenie USA – po pierwsze będziesz musiał pogodzić się z faktem, że językiem wykładowym jest język angielski, a po drugie zmuszony będziesz na czas trwania szkolenia wykorzystać swój urlop w obecnej pracy (jeśli Ci przysługuje) lub po prostu zdecydować się na niemal miesiąc bezpłatnych wakacji, gdyż kursy w innych szkołach odbywają się w kurortach na Florydzie lub w Kalifornii. Do tego dochodzą koszty podróży oraz wynajęcia hotelu na okres szkolenia. Sumując te wszystkie dodatkowe koszty i dołączając je do ceny kursu może Cię on kosztować nawet  kilkanaście tysięcy dolarów. Na szczęście masz  alternatywę w postaci naszego instytutu, gdzie zapłacisz nawet cztery razy mniej niż gdzie indziej. Właściciele The Neuro-Linguistic Programming Training Institute of Chicago and School of Life & Business Coaching, zdając sobie sprawę ze wszystkich dodatkowych kosztów związanych z podróżą i zakwaterowaniem w miejscu szkolenia, zdecydowali się na organizowanie kursów stacjonarnych w Chicago, czyli w największym skupisku Polaków w USA. Nasze programy prowadzone są w systemie weekendowym lub rocznym  (spotkania raz w tygodniu w godzinach wieczornych, aby studenci nie musieli rezygnować na czas kursu z dotychczasowej pracy) oraz w trybie intensywnym ciągłym dla wszystkich, którzy mają możliwość uczestniczenia w szkoleniu codziennie przez okres 16 dni.

Na szkolenia prowadzone w The Neuro-Linguistic Programming Training Institute of Chicago and School of Life & Business Coaching zapraszamy oprócz przedstawicieli Polonii amerykańskiej, także osoby z Polski  i innych stron świata. Dzięki naszej unikalnej ofercie będziesz poznawał programowanie neurolingwistyczne oraz strategie coachingu na kursach w Stanach Zjednoczonych, których językiem wykładowym będzie język polski. To zaoszczędzi Ci stresów związanych z przyswajaniem wiedzy podanej w obcym języku i na pewno da przewagę nad innymi, którzy ukończyli swoje kursy w Polsce, gdyż na Twoim dyplomie znajdzie się informacja, że byłeś studentem amerykańskiego instytutu a zajęcia odbywały się w Chicago. Z chęcią pomożemy Ci w znalezieniu kwaterunku w przystępnej cenie na czas trwania szkolenia oraz bilety lotnicze do USA w atrakcyjnych cenach.

The Neuro-Linguistic Programming Training Institute of Chicago and School of Life & Business Coaching gwarantuje szkolenia prowadzone na najwyższym poziomie, zdobycie kwalifikacji cenionych na międzynarodowym rynku pracy oraz certyfikaty i licencje respektowane na całym świecie.

Dostępne Programy

Wybierz program dla siebie.

NLP Practitioner & Certified Coach – Weekendowy

NLP Practitioner + Master & Certified Coach – 16 dni

NLP Master & Certified Coach – Weekendowy

Roczna Szkoła NLP i Coachingu