PYTANIA I ODPOWIEDZI

Aby zostać coachem nie musisz posiadać odpowiedniego wykształcenia, nie ważny jest także Twój wiek, ani Twój status imigracyjny. Jedynym warunkiem jest, abyś lubił pracować z ludźmi. Jeśli go spełniasz, zapraszamy na szkolenia do naszego instytutu. Kończąc je uzyskasz międzynarodowe certyfikaty coacha w kilku specjalizacjach.

Zarobki w tej doskonale rozwijającej się branży są wysokie, a popyt rośnie w oczach. Możesz wykonywać swój nowy zawód po godzinach albo ubiegać się o pracę na stanowisku coacha w dużej firmie.

Aby, stać się specjalistą, cenionym na światowym rynku pracy, coach powinien znać narzędzia programowania neurolingwistycznego (NLP), dlatego The Neuro-Linguistic Programming Training Institute of Chicago and School of Life & Business Coaching oferuje kursy, których ukończenie pozwala na stosowanie terapii NLP w pracy zawodowej. Można pokusić się o stwierdzenie,  że z NLP korzystają ostatnimi czasy niemal wszyscy zarówno w USA, jak i Polsce. Nie tylko osoby zmagające się z problemami natury psychologicznej, także każdy, kto myśli o samorozwoju. Tak, więc, nie powinno nas dziwić, że ludzie sukcesu, menadżerowie, kierownicy, pracownicy wielkich korporacji czy urzędów przeżywający okres tzw. wypalenia, chcący zmienić coś w swoim życiu lub nauczyć się czegoś nowego, a także nieśmiała młodzież przechodząca trudny okres i ich rodzice oraz kobiety i mężczyźni nieszczęśliwie zakochani pojawiają się każdego dnia w gabinetach praktyków NLP, zajmujących sie coachingiem, by szukać pomocy w rozwiązaniu swych bieżących problemów. Ty, dzięki udziałowi w szkoleniach prowadzonych przez naszą szkołę, w okresie krótszym niż dwa miesiące otrzymasz tytuły i certyfikaty, które uczynią Cię coachem o wysokich kwalifikacjach, które będziesz mógł wykorzystać na całym świecie.

Uzyskasz tytuły Neuro-Linguistic Programming Practitioner oraz Master in Art of Neuro-Linguistic Programming oraz certyfikaty nadające uprawnienia do oficjalnego stosowania NLP w pracy zawodowej! Absolwenci naszego instytutu otrzymują dyplomy ukończenia The Neuro-Linguistic Programming Training Institute of Chicago oraz School of Business and Life Coaching, jak i certyfikaty sygnowane podpisem samego Richarda Bandlera, ojca programowania neurolingwistycznego, honorowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie NLP z siedzibą w USA. W naszym instytucie, będącym członkiem  The International Coach Federation (ICF), największej międzynarodowej organizacji skupiającej profesjonalnych coachów z całego świata, możesz otrzymać także następujące certyfikaty i tytuły: Life and Business Coach, Motivational Coach, Weight Loss Coach, Parent Coach.

The Neuro-Linguistic Programming Training Institute of Chicago jest szkołą założoną z myślą o Polakach, którzy chcą kształcić się w USA w swoim rodzimym języku. Dotąd dla wielu osób mówiących głównie po polsku, bariera językowa stanowiła wystarczający argument, by przekreślić ich marzenia związane ze studiowaniem czy szkoleniem się za granicą. Nasz instytut to niepowtarzalna szansa dla wszystkich, którzy nie czują się wystarczająco pewnie, by uczestniczyć w wykładach i zajęciach dotyczących terminologii z zakresu coachingu, neurologii oraz lingwistyki prowadzonych po angielsku, a chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat programowania neurolingwistycznego oraz otrzymać dyplom zaświadczający ukończenie szkoły w USA. Tylko Ty będziesz wiedział, iż kursy, które odbywałeś w USA, były prowadzone w języku polskim, gdyż wszystkie Twoje certyfikaty i licencje będą w języku angielskim i potwierdzą ukończenie przez Ciebie amerykańskiej szkoły na terenie Stanów.

Nasze programy szkoleniowe kierujemy przede wszystkim do Polaków, mieszkających w USA, którzy w bliższej lub dalszej przyszłości planują powrót do kraju i chcieliby przywieźć do ojczyzny oprócz wielu imigracyjnych doświadczeń, również umiejętności zawodowe, czyniące ich konkurencyjnymi na europejskim rynku pracy. Dyplomy uzyskiwane na zakończenie nauki w naszym instytucie mają rangę międzynarodowych i pozwalają pracować w zawodach, które obecnie przeżywają swój rozkwit w krajach europejskich, a szczególnie w Polsce, gdzie nastała „doba coachingu”, który zaczyna być standardem w firmach czy w zarządzaniu. Czy masz ochotę już na wstępie kariery zapewnić sobie lepszy start legitymując się amerykańskim certyfikatem szkoły coachingu w USA, czyli w kraju będącym kolebką tej profesji?  Nasz instytut i szkoła gwarantują Ci certyfikaty kraju, z którego wywodzą się najlepsi coache na świecie, a także oferuje międzynarodowe licencje czyniące Cię programistą neurolingwistycznym, który ma prawo do profesjonalnego wykorzystywania technik NLP m.in. w coachingu, a to bez wątpienia dodatkowy atut.

Na szkolenia w naszym instytucie zapraszamy także osoby z Polski. Będziesz poznawał NLP oraz strategie coachingu na kursach w USA, których językiem wykładowym będzie język polski. To zaoszczędzi Ci stresów związanych z przyswajaniem wiedzy podanej w obcym języku i na pewno da przewagę nad  innymi, którzy ukończyli swoje kursy w Polsce, gdyż na Twoim dyplomie znajdzie się informacja, że byłeś studentem amerykańskiego instytutu a zajęcia odbywały się w Chicago lub Nowym Jorku (zależnie od wyboru treningu.

Korzystając z naszej oferty zaoszczędzisz nawet do kilku tysięcy dolarów. Jak to możliwe? Otóż, zapisując się na kursy NLP w innym ośrodku szkoleniowym w USA – po pierwsze będziesz musiał pogodzić się z faktem, że językiem wykładowym jest język angielski, a po drugie zmuszony będziesz na czas trwania szkolenia zamieszkać z dala od domu, gdyż kursy w innych szkołach odbywają się najczęściej w kurortach na Florydzie lub w Kalifornii. Do tego dochodzą koszty podróży oraz wynajęcia hotelu na okres szkolenia. Sumując te wszystkie dodatkowe koszty i dołączając je do ceny kursu może Cię on kosztować nawet kilkanaście tysięcy dolarów. Na szczęście masz alternatywę w postaci naszego instytutu, gdzie zapłacisz nawet cztery razy mniej niż gdzie indziej. My, zdając sobie sprawę ze wszystkich dodatkowych kosztów związanych z podróżą i zakwaterowaniem w miejscu szkolenia, zdecydowaliśmy się na organizowanie kursów stacjonarnych w Chicago i Nowym Jorku, czyli w największych skupiskach Polaków w USA. Nasze programy prowadzone są w systemie weekendowym, aby studenci nie musieli rezygnować na czas kursu z dotychczasowej pracy oraz w trybie intensywnym ciągłym dla wszystkich, którzy mają możliwość uczestniczenia w szkoleniu codziennie przez okres 16 dni.

Nasze szkolenia odbywają się w Chicago na Loyola University, w University Center i Illinois Institute of Technology oraz w Nowym Jorku i są przede wszystkim adresowane do osób, planujących pracę w charakterze coacha (life, business, motivational, weight loss coach), doradcy personalnego, trenera rozwoju osobistego, mówcy motywacyjnego (motivational speaker) oraz do profesjonalistów, którzy w swojej pracy zajmują się wywieraniem wpływu, kierowaniem i zarządzaniem zespołami ludzkimi, motywowaniem innych, pomaganiem, edukacją itp., i chcą poznać wszystkie najbardziej skuteczne modele, techniki oraz praktyczne zastosowanie neurolingwistycznego programowania, które od niemal trzech dekad króluje w szkoleniach prowadzonych dla małych, średnich, jak i wielkich korporacji w Stanach Zjednoczonych i w wielu krajach Europy.

W Stanach Zjednoczonych odbędziesz  szkolenia w języku polskim, staniesz się absolwentem amerykańskiego The Neuro-Linguistic Programming Training Institute of Chicago and School of Life & Business Coaching i będziesz pracował z klientami na całym świecie. Gwarantujemy szkolenia prowadzone na najwyższym poziomie, zdobycie kwalifikacji cenionych na międzynarodowym rynku pracy oraz certyfikaty i licencje respektowane na arenie międzynarodowej.

Osoby zainteresowane szkoleniami w naszym instytucie prosimy o telefon na numer: 1 312 566 8026 lub wysłanie zapytania na e-mail.