NASZA MISJA

 

Misją The NLP Training Institut of Chicago jest umożliwienie Polakom, mieszkającym w różnych zakątkach  świata, wstąpienie na drogę rozwoju osobistego oraz naukę życiowego oraz biznesowego coachingu w ich rodzimym języku w prestiżowym ośrodku szkoleniowym w USA. Poprzez prowadzenie kursów stacjonarnych oraz internetowych, osoby tworzące instytut stawiają sobie za zadnie wspieranie polskojęzycznych studentów w każdym wieku w budowaniu samoświadomości i inspirowanie do poprawy jakości ich życia, a także przekazanie wiedzy i zapoznanie z metodologią różnych form coachingu, celem uzyskania amerykańskich dyplomów, certyfikatów oraz licencji, pozwalających wykorzystywać NLP Life Coaching w pracy zawodowej na całym świecie.

O NAS

The NeuroLinguistic Programming Training Institute założony został na terenie stanów Zjednoczonych w 2000 roku, aby służyć ludziom na całym świecie poprzez kursy stacjonarne w Chicago oraz szkolenia internetowe „online” dostępne dla studentów na całym świecie. The NLP Training Institute of Chicago and School of Life & Business Coaching gwarantuje szkolenia prowadzone na najwyższym poziomie, zdobycie kwalifikacji cenionych na międzynarodowym rynku pracy oraz certyfikaty i licencje respektowane na całym świecie.

Nasz instytut nazywany jest Szkołą Życia, ponieważ nauczysz sie w nim wszystkiego tego, o czym nie powiedziano Ci w czasie wieloletniej edukacji w tradycyjnych placówkach oświaty!

Pomożemy Ci stać się panem własnego losu, ustalić priorytety i wyznaczać realne cele, które bez problemu zaczniesz przekształcać w rzeczywistość.

Poprzez zwiększenie samoświadomości znajdziesz rozwiązania dla dotychczasowych problemów, będziesz budować dojrzałe relacje z innymi ludźmi oraz zaczniesz pracować nad sukcesem zawodowym.

Kończąc naukę w naszym instytucie otrzymasz dyplom amerykańskiej uczelni oraz certyfikaty i licencje uprawniające Cię do praktykowania NLP Life Coachingu na całym świecie.

POWINIENEŚ WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ:

Jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, że o sukcesie w życiu decyduje coś więcej niż tylko znajomość tabliczki mnożenia i tytuł magistra przed nazwiskiem.

Jeżeli pragniesz zacząć studiować samego siebie, ponieważ wiesz, że tylko w ten sposób jesteś w stanie zdobyć własną instrukcję obsługi.

Jeśli chcesz poznać profesjonalny life coaching oraz zgłębić tajemnice ludzkiej podświadomości, by wykorzystać to w rozwoju osobistym lub w pracy zawodowej.

Jeżeli marzysz o tym, by odmienić swoje życie i  budować zdrowe związki lub otrzymać międzynarodowe dyplomy, dzięki którym otworzysz własny gabinet i zaczniesz realizować się w profesji life coacha.

W NASZYCH ŁAWKACH ZASIADAJĄ:

Osoby, które znudziła egzystencja na pokaz i zdecydowały się prowadzić życie zgodne ze swoimi wartościami, a nie koniecznie z wytycznymi skomercjalizowanego świata.

Ludzie, którzy postanowili zawalczyć o siebie, zamienić senne marzenia w cele do realizacji, naprawić problematyczne ralcje rodzinne oraz zacząć budować trwałe związki międzyludzkie.

Kobiety i mężczyźni w każdym wieku pragnący zbudować poczucie własnej wartości.

Profesjonaliści z różnych branży, doświadczeni jak i początkujący biznesmeni chcący zdobyć kompetencje lidera, by jeszcze lepiej rozwijać się w swojej dziedzinie, jak i motywować do tego innych.

Rodzice – zarówno obecni oraz przyszli – dla których powołanie do życia dziecka oraz wychowanie go na mądrego dorosłego jest odpowiedzialnym zadaniem.

Przyszli life coache, czyli trenerzy rozwoju osobistego, którzy wybrali naszą szkołę, aby nabyć umięjetności oraz uzyskać prestiżowe certyfikaty, upoważniające ich do pracy w tym pasjonujacym zawodzie.

Ci, którym w latach młodości nie było dane, by poczuć smak studenckiego życia oraz Ci, którzy zatęsknili za latami spędzonymi w szkolnej ławie.

Miłośnicy życia oraz towarzyskich spotkań pozaszkolnych, których podobnie jak ciekawych kursów, nie brakuje w kalendarzu instytutu.

Interesujący ludzie o wspólnych zainteresowaniach, którzy nawet po zakończeniu nauki w naszej szkole pozostają ze sobą w głębokiej przyjaźni przez długie lata.

Wybierz najdogodniejszą formę nauki

SZKOŁA STACJONARNA

Szkoła Stacjonarna

Zajęcia na Uniwersytecie Loyola w Chicago

jak-uczy-sie-ludzki-umysl

Szkoła Internetowa

Nauka odbywa się w 100% przez internet

www.SZKOLENIAwUSA.com

Kursy i Szkolenia

Zajęcia na Uniwersytecie Loyola w Chicago