www.SZKOLENIAwUSA.com

Nauka „Life Coachingu” to nie tylko to, co dzieje się w czasie zajęć w szkole, ale również życie studenckie i wspólne spotkania poza klasą. Tym razem wraz z kończącą za 4 tygodnie rok szkolny grupą przyszłych „trenerów rozwoju osobistego” wybrałam sie do Teatru Malowania. Założę się, że większość z tych osób, które czytają ten post i mieszkają w Chicago nie ma zielonego pojęcia, że w ogóle coś takiego tutaj istnieje. A jednak… istnieje:). Theater of Painting to pomysł uznanego nie tylko w USA, ale również poza Stanami, polskiego artysty znanego jako „Voytek”. Pasją Voytka jest multimedialne porozumienie pomiędzy artystą i publicznością oraz znoszenie między nimi barier.

Dzisiaj mieliśmy okazję obserwować w akcji nie tylko założyciela Teatru Malowania, ale także jego kolegę po fachu Piotra Antonowa. Doświadczając sztuki na wielu poziomach w dźwięku i ruchu oglądaliśmy obu artystów podczas pracy, która zakończyła się stworzeniem dwóch obrazów, z których jeden na kończącej spotkanie aukcji został wylicytowany przez naszego klasowego kolegę (na zdjęciach to ten obraz z prawej strony, przedstawiajacy siedzącą kobietę). Być może zawiśnie w jego gabinecie, który otworzy po ukończeniu szkoły:)

www.SZKOLENIAwUSA.com

Wdrażanie zasad „life coachingu” w życie to przede wszystkim poznawanie i uczenie się nowych rzeczy. Dzięki temu stajemy się ludźmi mądrzejszymi, bogatszymi w doświadczenia, bardziej elastycznymi i otwartymi na to co nowe i nieznane. Teatr Malowanie to jedno z takich miejsc w Chicago, gdzie znikają bariery; gdzie nie ma artysty i publiczności; jest tylko kreacja!

Jeśli interesują Was kolejne spotkania z Voytkiem to zachęcam odwiedzić stronę internetową Muzeum Polskiego w Ameryce, a jeśli macie ochote zgłębiać „tajniki” life coachingu to zapraszam do naszej szkoły.

Anna Barauskas

Możesz również lubić:

www.SZKOLENIAwUSA.com
Wyprawa do Lasu Hobbitów
www.SZKOLENIAwUSA.com
Zrobieni w Balona
www.SZKOLENIAwUSA.com
Zakończenie Roku 2017